OOG-netik kanpo dauden batzordeak

BAT TALDEKO BATZORDEA

  • Maider Eizagirre (zuzendaria)
  • Aizpea Muga (ikasketa burua)
  • Maitane Braceras (aholkularia)
  • Bakarne Basurto (BAT taldeko koordinatzailea)

EUSKARA BATZORDEA

  • Urko Askasibar
  • Eider Intxusta
  • Aizpea Muga
  • Ainhoa Ormazabal
  • Bakarne Basurto
  • Eli Rama

KIROL BATZORDEA

  • Aingeru Zabala
  • Jon Aristizabal
  • Oier Mendiola
  • Marian Arizeta
  • Bakarne Basurto
  • Onintze Azpeitia
  • Ander Eraunzetamurgil

JAI BATZORDEA

  • Gisela Vinyes
  • Mikel Rojas
  • Uxue Bermejo
  • Ander Zubeldia
  • Pili Martikorena

IKT BATZORDEA

  • Marian Arizeta
  • Maite Sistiaga
  • Aizpea Muga
  • Maider Eizagirre

AUZO BERRIAREN PROIEKTUA

  • Lore Iturri
  • Ander Villalba
  • Aizpea Muga
  • Maider Eizagirre

GURASO ESKOLA

  • Ana Gandara
  • Lorena Belio

DANBORRADAKO BATZORDEA

  • Ixa Ripa
  • Maider Etxeberria
  • Izaskun Salsamendi
  • Leire Magariño
  • Jokin Otamendi
  • Itziar Ocaña
  • Itziar Etxeberria
  • Ana Goñi
  • Esther Iparragirre
  • Aingeru Zabala

SORMEN HEZKUNTZA

  • Larraitz Illunbe
  • Irati Etxart

ZAINTZA ZERBITZUA

  • Maitane Perurena
  • Maialen Unsain

MUSIKA ETA BERTSOLARITZA

  • Irati Etxart
  • Mikel Vargas

ANTZERKIA

  • Ana Gandara
  • Larraitz Illunbe

DANTZA

  • Miren Serrano
  • Oihana Etxabe

UDAKO TXOKOAK

  • Zuberoa Eizagirre
  • Mikel Esnaola
  • Miren Serrano
  • Miren Gomez

OOG-aren MENPEKO batzordeak

IRAUNKORRA ETA EKONOMI BATZORDEA

Aita, ama edo legezko tutoreak

Irakasleak

Udal ordezkaria

Jon aristizabal

Irati Etxart

Eluska Aizpurua

 

Maider Eizagirre (zuzendaria)

Aizpea Muga (ikasketaburua)

Aiheko Uria (idazkaria)

 

Irene Irastorza

 

ELKARBIZITZARAKO BEHATOKIA ETA HEZKIDETZA

Aita, ama edo legezko tutoreak

Irakasleak

Jangelako ordezkaria

Eluska Aizpurua

Lorena Belio

Maider Eizagirre (Zuzendaria)

Aizpea Muga (Ikasketa burua)

Maitane Braceras  (Aholkularia)

Aiheko Uria (Idazkaria)

Pili Gimeno

Lourdes Basurto

Ana Altuna

Lourdes Soroa

 

HIGIENE ETA BABESA BATZORDEA

Aita, ama edo legezko tutoreak

Irakasleak

Administrazio eta zerbitzuak

Izaskun Salsamendi

Mikel Magariño

Aizpea Muga (ikasketa burua)

Aiheko Uria (idazkaria)

Maijoxe Etxezarreta (Segurtasun arduraduna)

 

Ana Rosa Malo

 

JANGELAKO BATZORDEA

Aita, ama edo legezko tutoreak

Irakasleak

Oihana Etxabe

Eider Intxusta

Maitane Perurena

 

Maider Eizagirre (zuzendaria)

Lourdes Soroa (jangelako arduraduna)

Aiheko Uria

GESTIO ETA FUNTZIONAMENDU ORGANUAK 2023-2024

ESKOLA KONTSEILUA  (OOG)

HEZKUNTZA SEKTOREA

ORDEZKARIAK

AITA, AMA edo LEGEZKO TUTOREA

 

HH0 - X

Ander Villalba HH1A

Laida Juanikorena HH1B

Itsaso Zaldua HH2A

Ana Gandara HH2B

Gisela Vinyes HH3

Miren Serrano HH4A

Irati Etxart HH4B

Amaia Durandegi HH5A

Larraitz Illunbe HH5B

Lorena Belio LH1

Maitane Perurena LH2

Jon Aristizabal LH3

Izaskun Salsamendi LH4A

Mikel Arizmendi LH4B

Oihana Etxabe LH5

Eluska Aizpurua LH6

IRAKASLEAK

 

Lourdes Basurto

Maite Sistiaga

Lourdes Soroa

Ana Altuna

Miguel Luna

Gudrun Pérez

Malen Arregi

Pili Martikorena

Eli Rama

UDALETXEA

Irene Irastorza

ADMINISTRAZIO ETA ZERBITZUAK

Ana Rosa Malo

ZUZENDARITZA TALDEA

 

Zuzendaria: Maider Eizagirre

Ikasketaburua: Aizpea Muga

Idazkaria: Aiheko Uria

 

      GORGAIN FAMILI ELKARTEA

  • LEHENDAKARIA - Itsaso Zaldua
  • ADMINISTRARIA - Edurne Ubiria

Guraso batzordeko bilerak hileroko azken ostegunean, arratsaldeko 7:30ean, ikastolan izango dira eta parte hartu nahi duen guztientzat irekiak daude. Harremanetan jartzeko helbidea:   

 amassorrain.gurasoeelkartea@gmail.com